Tööpakkumised

Soovid panustada oma teadmiste ja oskustega Rail Balticu projektis?

Tutvu töövõimalustega, mida pakub Rail Balticu projekt kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus!

 

JURIST
Tallinn
Ootame oma meeskonnaga liituma juristi, kelle tööülesanneteks on lepingute ja muu õigusliku sisuga juriidiliste dokumentide ettevalmistamine ning Rail Baltica Eesti projekti elluviimisega seotud juriidiline nõustamine.
FINANTSANALÜÜTIK
Tallinn
Ootame oma meeskonnaga liituma finantsanalüütikut, kelle tööülesanneteks on Rail Baltic Estonia finantsanalüüsi korraldamine ja läbiviimine, sh prognooside, aruandluse ja esitluste koostamine, eelarvestamine, toetuse taotluste ettevalmistamises osalemine ning finantsalane nõustamine.
RAJATISTE VALDKONNA PROJEKTIINSENERID
Tallinn
Ootame oma meeskonda täiendama rajatiste valdkonna projektiinsenere, kelle põhilisteks tööülesanneteks on Rail Balticu taristuga seotud projektide kavandamine ja elluviimine kokkulepitud eelarve ning tähtaja piires.
RAUDTEEVALDKONNA PROJEKTIJUHT
Tallinn
Ootame oma meeskonda täiendama raudteevaldkonna projektijuhti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on Rail Baltica taristuga seotud projektide kavandamine ja elluviimine kokkulepitud eelarve ning tähtaja piires.
RAJATISTE VALDKONNA PROJEKTIJUHT
Tallinn
Ootame oma meeskonda täiendama rajatiste valdkonna projektijuhti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on Rail Baltica taristuga seotud projektide kavandamine ja elluviimine kokkulepitud eelarve ning tähtaja piires.

 

Ühisettevõtte AS RB Rail tööpakkumistega võib tutvuda SIIN.