Tööpakkumised

Soovid panustada oma teadmiste ja oskustega Rail Baltica projekti? Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja aadressil personal@rbe.ee .

Tutvu töövõimalustega, mida pakub Rail Baltica projekt Eestis!

PLANEERINGUTE SPETSIALIST
Tallinn
Kutsume ettevõttega liituma planeeringute spetsialisti, kelle tööülesanneteks on Rail Baltica projektiga seotud planeeringute koostamisele eksperttoe pakkumine ning kolmandate osapoolte planeeringutele sisendi andmise korraldamine.
RAJATISTE VALDKONNA PROJEKTIINSENERID
Tallinn
Ootame oma meeskonda täiendama rajatiste valdkonna projektiinsenere, kelle põhilisteks tööülesanneteks on Rail Balticu taristuga seotud projektide kavandamine ja elluviimine kokkulepitud eelarve ning tähtaja piires.
RAUDTEEVALDKONNA PROJEKTIJUHT
Tallinn
Ootame oma meeskonda täiendama raudteevaldkonna projektijuhti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on Rail Baltica taristuga seotud projektide kavandamine ja elluviimine kokkulepitud eelarve ning tähtaja piires.
RAJATISTE VALDKONNA PROJEKTIJUHT
Tallinn
Ootame oma meeskonda täiendama rajatiste valdkonna projektijuhti, kelle põhilisteks tööülesanneteks on Rail Baltica taristuga seotud projektide kavandamine ja elluviimine kokkulepitud eelarve ning tähtaja piires.